Lineup - 2015 Mt. Carmel Tournament of Bands 10/24/2015
Posted: Tue Oct 06, 2015 5:28 pm
I saw this posted on the Mt. Carmel Tournament webpage.
Band Review Lineup
1:30 PM - 6A - Mt. Carmel HS (San Diego)
1:36 PM - 1A - Morse HS (San Diego)
1:42 PM - 1A - Mt. Miguel HS (Spring Valley)
1:48 PM - 1A - Granite Hills HS (El Cajon)
1:54 PM - 2A - Castle Park HS (Chula Vista)
2:00 PM - 2A - Grossmont HS (El Cajon)
2:06 PM - 2A - Arlington HS (Riverside)
2:12 PM - 3A - Patrick Henry HS (San Diego)
2:18 PM - 3A - Temescal Canyon HS (Lake Elsinore)
2:24 PM - 3A - Garey HS (Pomona)
2:30 PM - 4A - Bonita Vista HS (Chula Vista)
2:36 PM - 4A - Calexico HS
2:42 PM - 4A - Point Loma HS (San Diego)
2:48 PM - 4A - Olympian HS (Chula Vista)
2:54 PM - 5A - Eastlake HS (Chula Vista)
3:00 PM - 6A - Mira Mesa HS (San Diego)
3:06 PM - 6A - Arcadia HS
Field Show Lineup
8:30 AM - 1A - Mt. Miguel HS (Spring Valley)
8:45 AM - 1A - Granite Hills HS (El Cajon)
9:00 AM - 1A - Sweetwater HS (National City)
9:15 AM - 1A - Otay Ranch HS (Chula Vista)
9:30 AM - 1A - Rancho Alamitos HS
9:45 AM - 1A - Holtville HS
10:00 AM - Judges' Break
10:15 AM - 2A - Castle Park HS (Chula Vista)
10:30 AM - 2A - Grossmont HS (El Cajon)
10:45 AM - 2A - Serra HS (San Diego)
11:00 AM - 2A - Ramona HS
11:15 AM - 2A - Arlington HS (Riverside)
11:30 AM - Judges' Break
11:45 AM - 3A - Patrick Henry HS (San Diego)
12:00 PM - 3A - Temescal Canyon HS (Lake Elsinore)
12:15 PM - 3A - Chula Vista HS
12:30 PM - 3A - Murrieta Mesa HS (Murrieta)
3:45 PM - 4:30 PM - Field Class 1A-3A and Band Review Awards
5:15 PM - 4A - Bonita Vista HS (Chula Vista)
5:30 PM - 4A - Calexico HS
5:45 PM - 4A - Olympian HS (Chula Vista)
6:00 PM - 4A - Helix Charter HS (La Mesa)
6:15 PM - 4A - Del Norte HS (San Diego)
6:30 PM - Judges' Break
6:45 PM - 5A - Eastlake HS (Chula Vista)
7:00 PM - 5A - Westview HS (San Diego)
7:15 PM - Judges' Dinner Break
7:45 PM - 6A - Rancho Bernardo HS (San Diego)
8:00 PM - 6A - Mira Mesa HS (San Diego)
8:15 PM - 6A - Poway HS (San Diego)
8:30 PM - 6A - Arcadia HS
8:45 PM - 6A - Mt. Carmel HS (San Diego)
9:15 PM - 10:00 PM - Field Class 4A-6A and Sweepstakes Awards
Band Review Lineup
1:30 PM - 6A - Mt. Carmel HS (San Diego)
1:36 PM - 1A - Morse HS (San Diego)
1:42 PM - 1A - Mt. Miguel HS (Spring Valley)
1:48 PM - 1A - Granite Hills HS (El Cajon)
1:54 PM - 2A - Castle Park HS (Chula Vista)
2:00 PM - 2A - Grossmont HS (El Cajon)
2:06 PM - 2A - Arlington HS (Riverside)
2:12 PM - 3A - Patrick Henry HS (San Diego)
2:18 PM - 3A - Temescal Canyon HS (Lake Elsinore)
2:24 PM - 3A - Garey HS (Pomona)
2:30 PM - 4A - Bonita Vista HS (Chula Vista)
2:36 PM - 4A - Calexico HS
2:42 PM - 4A - Point Loma HS (San Diego)
2:48 PM - 4A - Olympian HS (Chula Vista)
2:54 PM - 5A - Eastlake HS (Chula Vista)
3:00 PM - 6A - Mira Mesa HS (San Diego)
3:06 PM - 6A - Arcadia HS
Field Show Lineup
8:30 AM - 1A - Mt. Miguel HS (Spring Valley)
8:45 AM - 1A - Granite Hills HS (El Cajon)
9:00 AM - 1A - Sweetwater HS (National City)
9:15 AM - 1A - Otay Ranch HS (Chula Vista)
9:30 AM - 1A - Rancho Alamitos HS
9:45 AM - 1A - Holtville HS
10:00 AM - Judges' Break
10:15 AM - 2A - Castle Park HS (Chula Vista)
10:30 AM - 2A - Grossmont HS (El Cajon)
10:45 AM - 2A - Serra HS (San Diego)
11:00 AM - 2A - Ramona HS
11:15 AM - 2A - Arlington HS (Riverside)
11:30 AM - Judges' Break
11:45 AM - 3A - Patrick Henry HS (San Diego)
12:00 PM - 3A - Temescal Canyon HS (Lake Elsinore)
12:15 PM - 3A - Chula Vista HS
12:30 PM - 3A - Murrieta Mesa HS (Murrieta)
3:45 PM - 4:30 PM - Field Class 1A-3A and Band Review Awards
5:15 PM - 4A - Bonita Vista HS (Chula Vista)
5:30 PM - 4A - Calexico HS
5:45 PM - 4A - Olympian HS (Chula Vista)
6:00 PM - 4A - Helix Charter HS (La Mesa)
6:15 PM - 4A - Del Norte HS (San Diego)
6:30 PM - Judges' Break
6:45 PM - 5A - Eastlake HS (Chula Vista)
7:00 PM - 5A - Westview HS (San Diego)
7:15 PM - Judges' Dinner Break
7:45 PM - 6A - Rancho Bernardo HS (San Diego)
8:00 PM - 6A - Mira Mesa HS (San Diego)
8:15 PM - 6A - Poway HS (San Diego)
8:30 PM - 6A - Arcadia HS
8:45 PM - 6A - Mt. Carmel HS (San Diego)
9:15 PM - 10:00 PM - Field Class 4A-6A and Sweepstakes Awards